• RECORD RELAX 200ml - krem/żel regeneracyjny

RECORD RELAX skraca okres regeneracji mięśni. Przyspiesza regenerację, eliminuje przyczyny skurczy, łagodzi skutki zakwasów.

68.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 16
Paczkomat InPost 17.99
Kurier InPost 19.99
Kurier DPD pobranie 21
Paczkomat InPost Pobranie 22
Dostępność Średnia dostępność

Record RELAX 200ml - Kremożel skracający okres regeneracji mięśni. Eliminuje przyczyny skurczy oraz łagodzi skutki zakwasów.

PO TRENINGU:

Record RELAX - Kojący kremożel do masażu lub automasażu sportowego po treningu, zawodach oraz jakimkolwiek wysiłku fizycznym. Skraca okres regeneracji mięśni, wywołując uczucie świeżości i relaksu. Preparat łatwo i szybko przenika w głąb skóry przynosząc natychmiastową ulgę. Po ćwiczeniach działa chłodząco na mięśnie, zmniejszając przy tym ich sztywność, ruchy staja się bardziej luźne i swobodne, a ciało zrelaksowane.

Użycie Record RELAX powoduje intensywne ukrwienie mięśni dzięki czemu:
 • Zapobiega kontuzjom sportowym.
 • Przyspiesza ich regenerację
 • Eliminuje przyczyny skurczy.
 • Łagodzi skutki zakwasów.
Zastosowanie Record RELAX:
 • RECORD RELAX wskazany jest do stosowania w przypadku stanów zmęczenia mięśni i ścięgien wywołanych wysiłkiem fizycznym: zawody, trening, praca fizyczna. Wskazany przy zaleceniu terapii zimnem, w takim przypadku należy posmarować wybraną partię ciała i przyłożyć worek z lodem.
Działanie Record RELAX:
 • RECORD Relax Regeneracja posiada w swoim składzie substancje o działaniu nawilżającym, rozluźniającym oraz zmiękczającym. Szybko i głęboko wnika w strukturę mięśni stymulując proces przepływu krwi i dotlenienie komórek, redukuje poziom kwasu mlekowego w komórkach mięśniowych. Dzięki temu proces regeneracji mięśni jest o wiele szybszy a tym samym gotowość do aktywności fizycznej o wiele szybsza.
PRZED TRENINGIEM:

PRZYGOTUJ SWOJE MIĘŚNIE DO STARTU Z  RECORD‘EM:
Record Relax to kojący kremożel do masażu lub automasażu sportowego przed treningiem i po zawodach oraz jakimkolwiek wysiłku fizycznym. Zastosowany przed, zapobiega kontuzjom i skurczom. Skraca okres regeneracji mięśni, wywołując uczucie świeżości i relaksu. Preparat łatwo i szybko przenika w głąb skóry przynosząc natychmiastową ulgę. Po ćwiczeniach działa chłodząco na mięśnie, podnosi elastyczność mięśni, powięzi i więzadeł.

Record Relax wskazany jest do stosowania w przypadku stanów zmęczenia mięśni i ścięgien wywołanych wysiłkiem fizycznym: zawody, trening, praca fizyczna. Wskazany przy zaleceniu terapii zimnem. W tym przypadku należy posmarować wybraną partię ciała i przyłożyć worek z lodem. 

Record Relax Regeneracja  posiada w swoim składzie substancje o działaniu nawilżającym, rozluźniającym oraz zmiękczającym.  Szybko i głęboko wnika w strukture mięśni, stymulując proces przepływu krwi i dotlenienie komórek, redukuje poziom kwasu mlekowego w komórkach mięśniowych. Dzięki temu proces regeneracji mięśni jest o wiele szybszy,  a wraz z nim gotowość do aktywności fizycznej. 

 

 

Sposób użycia Record RELAX:
 • Nałożyć niewielką ilość kremu na wybraną partię ciała, intensywnie masować okrężnymi ruchami.
 • dobry produkt
  Rafał Jankowski (2022-12-18)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena